O mnie

Cześć!

Mam na imię Zuzia i od prawie 7 lat mieszkam w Krakowie.

Skończyłam informatykę na AGH, a teraz pracuję w wielkim amerykańskim korpo. To jest już moje trzecie korpo i nie znam w ogóle rynku pracy poza korpo. Nie wiem, czy w ogóle kiedykolwiek poznam, bo wbrew obiegowej opinii o korporacjach, ja się w nich świetnie czuję.

Jestem feministką, wegetarianką i lewaczką – czyli największym złem tego świata xD

Uwielbiam podróże, teatr i książki i o tym przeczytacie u mnie na blogu.

Jestem też miłośniczką czarnej jak noc kawy i dobrego jedzenia. Lubię też próbować nowych smaków. Chciałabym kiedyś zjeść szarańczę.

Nic nie kocham na świecie tak mocno jak Star Warsy. Wiem, że to dość odważna deklaracja, ale to prawda. Pochłaniam wszystko, co wychodzi pod szyldem Star Warsów kilogramami. Uwielbiam Anakina w prequelach, kocham Rey i płakałam jak dziecko, kiedy Ahsoka została wydalona z Zakonu Jedi.

Moim ulubionym teatrem w Krakowie jest Teatr Ludowy, a ulubionym w Polsce – Teatr Muzyczny w Gdyni. Do gdyńskiego teatru właśnie pojechałam na moją pierwszą samotną podróż, po której postanowiłam założyć bloga.

Uwielbiam ludzi. Lubię z nimi rozmawiać i lubię z nimi pracować. Czasami jednak nadchodzi taki moment, że muszę być sama. Tak, bardzo potrzebuję czasem naładować baterie w samotności.

Moim największym marzeniem jest więcej podróżować. Najlepiej cały czas. I jeszcze chciałabym założyć i prowadzić kawiarnię nad morzem (może być w Gdyni). Wciąż szukam wspólników.