Polecane blogi

Kulturalna Pyra

https://kulturalnapyra.wordpress.com/

Kasia jest KOPALNIĄ wiedzy o teatrze. Tyle ile ona wie, to ja chyba za 100 lat wiedzieć nie będę. Zna nazwiska aktorów, reżyserów, zna wielu z nich osobiście, jest „wsiąknięta” w ten teatralny świat, więc chyba wiadomym jest, że na jej blog zajrzeć warto! Bo ona się na tym po prostu zna.

Ada w teatrze

https://adawteatrze.wordpress.com/

Ada ma 15 lat i ogromną pasję do teatru. Gdyby chociaż połowa nastolatków kochała teatr tak jak Ada, to świat byłby piękniejszy. Na blogu Ady przeczytacie zarówno relacje z jej teatralnych przygód, jak i wywiady z aktorami, więc warto wpaść.

O musicalach przy kawie i ciastku

https://omusicalachprzykawieiciastku.home.blog/

Dziewczyny z „kawy i ciastek” poznałam kilka miesięcy temu na konferencji prasowej „Opery za 3 grosze” i to jedna z nich jest autorką zdjęcia w nagłówku mojego bloga 🙂 Robią ekstra robotę, bo przeprowadzają krótkie wywiady z aktorami, które potem są publikowane na ich kanale na YT i za to je cenię najbardziej.

One Vision

http://onevision-strefamusicalu.blogspot.com/

Dziewczyny z One Vision kojarzą mi się z jednym: „FANKI RAMPY”! Jak się z nimi gada, to chyba nie ma opcji, żeby rozmowa nie zeszła w końcu na temat Rampy 😀 Ale to jest super, że są na tym świecie ludzie tak pełni pasji. Założyłyśmy swoje blogi w mniej więcej podobnym czasie i bardzo śledzę ich rozwój i jestem serio pod wrażeniem, bo dziewczyny zaczęły przeprowadzać wywiady z ludźmi teatru i robią to NAPRAWDĘ DOBRZE.

Kulturalnie Wybredna Maruda

https://www.kulturalniewybredna.pl/

Kolejna FANKA RAMPY. Ale ja się nie dziwię, naprawdę 😀 Marta, oprócz tego, że pisze o musicalach, to przede wszystkim jest bardzo kreatywną youtuberką i mówi dużo o książkach. Plus, jak widzę, jak ta dziewczyna montuje filmy, to szczena opada, serio! Dlatego szacun dla Marty!

Ma Gdynia a moi

http://ma-gdynia-a-moi.blogspot.com/

Gosi jeszcze nigdy nie poznałam, ale bardzo, bardzo cenię to, co mówi w internecie, bo ona się nie boi też wyrażać opinii krytycznych 😀 I to jest super! A sposób w jaki pisze jest tak luzacki i przyjemny, że uwielbiam ją czytać 🙂

Spojrzenie na musical

http://spojrzenie-na-musical.blogspot.com/

Monię poznałam w miejscu, gdzie można ją spotkać teraz chyba najczęściej, czyli w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Monia jest tak bardzo konsekwentna i zaangażowana w prowadzenie bloga, że WOW! Co wtorek na jej fanpejdżu na facebooku jest Wtorkowe Wyzwanie Musicalowe, co czwartek nowy wpis na blogu. I wszystko jest tak merytoryczne, napisane na najwyższym poziomie literackim… No szacun, serio!

Biegiem do kultury

http://biegiemdokultury.blogspot.com/

Jak myślę „Gosia z bloga Biegiem do kultury”, to zaraz potem myślę „Krakowiaki i Górale z Muzycznego w Gdyni”. Gosia pracowała przy ich produkcji, więc wie co tam w trawie piszczy, a wiecie, że ja kocham Muzyczny. U Gosi można przeczytać o teatrze, literaturze no i szeroko pojętej kulturze i BARDZO WARTO!